Áldott, békés húsvéti ünnepeket kívánunk!

Feltöltve: 2026-03-30

Kedves Tiszabői Lakosok!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy a holnapi napon Tiszabő Önkormányzata nevében húsvéti ajándékcsomag-osztást tartunk.

Az ünnep alkalmából szeretnénk egy kis figyelmességgel és szeretettel kedveskedni, ezért mindenkit szeretettel várunk a hivatal elé, ahol a csomagosztás 8:30-kor kezdődik.

Legyen ez az alkalom a közösség összetartozásának és az ünnepi hangulat megélésének egy szép pillanata. Várunk mindenkit szeretettel!

Áldott, békés húsvéti ünnepeket kívánunk!🐇🙏🏻

 



Legfrissebb híreink